konopie grudziadz

i

Autor: KMP Grudziądz Mieszkaniec powiatu miał plantację kilkudziesięciu krzaków konopi indyjskich

Zrobił plantację konopi. Chciał rozkręcić narkotykowy biznes w Grudziądzu

2021-03-04 13:06

W powiecie grudziądzkim próbował rozkręcić narkotykowy biznes. Policjanci zatrzymali 29-latka, który w swoim domu prowadził plantację konopi.

O tym, że na terenie miasta lub powiatu prowadzona jest plantacja konopi policjanci z Grudziądza wiedzieli już od pewnego czasu. Trop zaprowadził ich do 29-letniego mieszkańca naszego powiatu.

W trakcie przeszukania u 29-latka funkcjonariusze ujawnili plantację kilkudziesięciu krzaków konopi indyjskich oraz blisko 316 gramów suszu roślinnego, którego wstępne badania potwierdziły, że jest to marihuana - mówi Robert Szablewski z KMP w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Policja zatrzymała dwóch poszukiwanych w Grudziądzu. Mężczyźni nie stawili się do Zakładu Karnego

Jakby tego było mało, policjanci zabezpieczyli także pieniądze w kwocie 3 tysięcy złotych, które mogły pochodzić z wcześniejszych sprzedaży narkotyków.

mężczyzna usłyszał zarzuty nielegalnego uprawiania konopi i posiadania środków odurzających. Ponadto prokurator wobec podejrzanego zastosował dozór policyjny, poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju - dodaje policjant. 

Teraz grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

MATURA 2021 Lublin: Maturzyści w reżimie pisali próbne matury