zuzel odwolany

i

Autor: Facebook / GKM Grudziądz Mecz w Gorzowie odwołany

Żużel

Znamy termin przełożonego meczu w Gorzowie. GKM Grudziądz pojedzie tam zaraz po derbach

2024-05-21 12:34

Nie doszło do skutku zaplanowane na ubiegłą niedzielę spotkanie w Gorzowie pomiędzy żużlowcami ZOOleszcz GKM-u Grudziądz, a miejscową Stal. Speedway Ekstraliga w dzisiejszym (21 maja) komunikacie poinformowała o nowym terminie tego pojedynku.

Około dwie godziny przed meczem nad stadionem przeszła pierwsza intensywna ulewa, która mocno pogorszyła stan toru. Kolejna spadła około godziny 16:30. I to w jej trakcie sędzia zawodów zdecydował o odwołaniu spotkania.

Wcześniej informacje z Gorzowa były takie, że mecz miał rozpocząć się z opóźnieniem. Na 16:30 zaplanowana była próba toru. Grudziądzki zespół reprezentować mieli Max Fricke oraz Jason Doyle.

Aktualizacja! Speedway Ekstraliga w komunikacie z dnia 21 maja poinformowała, że nowym terminem tego pojedynku będzie wtorek (28 maja). Początek o godzinie 18.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Majowy Kiermasz Ogrodowy 2024 w Bydgoszczy