policja grudziadz narkotyki

i

Autor: Pixabay 21-latkowi grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności

Znaleźli u niego narkotyki, pieniądze i broń gazową. Teraz może trafić za kratki

2022-04-25 15:01

Grudziądzcy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który w swoim mieszkaniu posiadał środki odurzające i substancje psychotropowe. Zabezpieczyli do sprawy prawie 50 g marihuany i prawie 100 g substancji psychotropowej. Ponadto znaleźli broń gazową i pieniądze (10 tys. złotych).

Funkcjonariusze z grudziądzkiej komendy w trakcie podjętych działań w mieszkaniu znaleźli 9 woreczków strunowych z suszem roślinnym oraz 58 woreczków strunowych z żółtą substancją.

W trakcie dalszego przeszukania natrafiliśmy również prawie 10000 zł oraz broń gazową, które zostały zabezpieczone do wyjaśnienia sprawy - mówi Magdalena Kulpa-Malinowska, oficer prasowy z KMP w Grudziądzu.

Lokator mieszkania został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Grudziądzu, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i substancji psychotropowych - dodaje policjantka.

21-latek został objęty policyjnym dozorem, ma zakaz opuszczania kraju i został zobowiązany do wpłaty poręczenia majątkowego w kwocie 1500 zł. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Akcja CBŚP. Narkotyki w skrzyniach z pomidorami