Zlot motoryzacyjny ATG już w niedzielę

i

Autor: ATG Grudziądz

Zlot motoryzacyjny ATG już w niedzielę

2020-08-11 22:04

Automobilklub Delegatura Grudziądz cyklicznie organizuje wydarzenie pod nazwą "Zabytek wart zadbania" oraz "Wakacje z motorem". Będzie to gratka dla fanów zarówno dwóch jak i czterech kółek.

Motoryzacyjna impreza to gratka dla miłośników szybkiej jazdy, torów przeszkód i głośnych silników. Uczestnicy spotkania, będą mieli szansę by spróbować swoich sił na specjalnie przygotowanym torze. Prezentowanie umiejętności odbędzie się na parkingu C.H przy ulicy Południowej na osiedlu Rządz.

Po odbytym dystansie, dodatkową atrakcją dla rywalizujących będzie samodzielne zaprojektowanie toru sprawnościowego. Spośród wszystkich pomysłów zostanie wybrany jeden, który będzie kolejną próbą sprawnościową uczestników. Ponadto, nie zabraknie zabytkowych aut, które pocieszą oko. To niecodzienna okazja, by zobaczyć auta nie pojawiające się już na drogach.

Pojazdy biorące udział w wydarzeniu, będą poddane ocenie i zawalczą o tytuł „Klasyk zlotu – Zabytek wart zadania” oraz „Najpiękniejszy motocykl Wakacji z motorem 2020”. W głosowaniu wezmą udział uczestnicy oraz publiczność.

Wakacje z ATG 2020 odbywają się pod patronatem Prezydenta Miasta Grudziądza i współfinansowane są ze środków Urzędu Miasta Grudziądza. Start 16 sierpnia o godzinie 10:00 na parkingu przy ulicy Południowej.

Zapisy uczestników na miejscu przed samym startem.