policja

i

Autor: Damian Pieczonka Od początku roku, policjanci prowadzili w Grudziądzu blisko 30 spraw, w związku z łamaniem sądowego zakazu

Złamali sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Policjanci zatrzymali w Grudziądzu dwóch kierujących

2020-05-27 13:18

Dwaj kierowcy złamali sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Grudziądzcy policjanci zatrzymań dokonali na ulicy Kwiatowej oraz Lipowej. Jeden z nich ma dożywotni zakaz. Od początku roku, policjanci prowadzili w Grudziądzu blisko 30 spraw, w związku z łamaniem sądowego zakazu.

W poniedziałek (25.05) tuż po północy na ul. Kwiatowej w Grudziądzu, policjanci grudziądzkiej drogówki , zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi - 43 letniego mieszkańca Grudziądza. Podczas kontroli funkcjonariusze stwierdzili, że mężczyzna ma zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd. Zakaz został mu orzeczony za wcześniejsze kierowanie pojazdami bez wymaganych uprawnień. Pojazd zgodnie z obowiązującymi przepisami zabezpieczono na parkingu.

Natomiast we wtorek (26.05) dzielnicowi, na ul. Lipowej w Grudziądzu zatrzymali do kontroli drogowej 30 letniego mieszkańca Grudziądza, który kierował skodą fabią. Mężczyzna oświadczył mundurowym, że nie posiada prawa jazdy. W czasie sprawdzenia kierującego w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd.

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 17
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?

W tej sytuacji, za złamanie zakazu sądowego, obojgu mężczyznom grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Od początku tego roku grudziądzcy śledczy prowadzili blisko 30 spraw, w związku z łamaniem zakazu sądowego.

Podwójna Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 142! #2xGoraca20 - lista hitów ESKI 25.05.2020