wosp

i

Autor: WOŚP

Zbliża się 29. Finał WOŚP w Grudziądzu. Sprawdź co będzie się działo w teatrze i Akcencie?! [AUDIO]

2021-01-20 10:11

Takiego finału jeszcze nie było. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra online. Do akcji dołącza Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu. Propozycje przygotowano zarówno w teatrze jak I w Klubie Akcent. Ze zdwojoną energią grać będziemy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Sprawdź co się będzie działo 31 stycznia?! Poniżej prezentujemy program imprez.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 15.01.2021

Finał z głową

Tym razem bez tłumu gości, którzy najpierw czas spędzali w gmachu teatru, a następnie przenosili się pod scenę Akcentu. W Grudziądzu 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w zupełnie nowej formie. Zmiany zostały podyktowane trwającą pandemią. W wyniku obostrzeń nie jest możliwe aby publiczność uczestniczyła bezpośrednio w zaplanowanych przedsięwzięciach jak to miało miejsce w poprzednich latach. A przecież oprócz spektakli teatralnych, koncertów oraz licytacji, nie brakowało imprez towarzyszących i stoisk w holu CKT przy ulicy Teatralnej.

Zobacz też: Kolejna partia szczepionek przeciw COVID-19 już w Grudziądzu. Wznowienie szczepień wkrótce! [AUDIO]

WOŚP w Grudziądzu zagra online

Od czego jest postęp techniczny? A właśnie od tego, by w czasie kiedy nie możemy uczestniczyć w imprezach na miejscu, wystarczy połączenie z internetem. Drogą online wybierzemy się do Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu. Nie zmieni się to, że WOŚP zagra tu w dwóch miejscach, na scenie teatru oraz na scenie Akcentu. Będzie coś dla miłośników sztuki teatralnej oraz dla koneserów muzyki na żywo. W planach jest spektakl „Czarodziejskie krzesiwo” w reżyserii Zbigniewa Kulwickiego oraz koncerty grudziądzkich formacji: Let Us Love, MegaraŻ oraz Cela nr3. Wszystko online, aby poczuć energię największej orkiestry świata. 

Program WOŚP w CKT online:

(link do transmisji pojawi się na stronie teatru i teatralnym profilu facebookowym – 10 minut przez godziną 15.00)

Rozpoczęcie WOŚP-owego grania CK Teatr godz. 15.00 – powitanie godz. 15.10 – transmisja bajki online „Czarodziejskie krzesiwo” w reż. Zbigniewa Kulwickiego – prosto z teatralnej sceny

godz. 17.00 - rozpoczynamy część koncertową z Klubu Akcent godz. 17.10 – koncert Let Us Love godz. 18.00 – koncert MegaraŻ godz. 19.30 – koncert Celi nr3

Jak co roku nie zabraknie licytacji WOŚP-owych, gdzie wystawione zostaną m.in.: prace grudziądzkich artystów, vouchery, będzie teatralna lalka od Pani Reni (szefowej Teatrzyku Lalek „Miszmasz”) i najważniejsze – grudziądzkie złote serduszko ofiarowane przez zakład złotniczy Gudera-Matczak-Rogoziewicz z ulicy Toruńskiej. Organizatorzy liczą, że przedmiotów do licytacji będzie nam ciągle przybywać – a licytacje w tym roku odbywają się na Allegro w zakładce WOŚP. Szczegóły zamieszczane będą na stronie teatr grudziądz oraz na teatralnym profilu facebookowym.

CKT w Grudziądzu zagra razem z WOŚP