rywal

Autor: Agnieszka Wiatrowska Na zdjęciu w środku Anna Starowoitowa - Świątkowska

Zawodniczki „Rywala” przywożą kolejne medale. Sukcesy grudziądzkiego Jeździeckiego Klubu Sportowego

2020-08-24 12:34

Złoto, srebro, brąz -medale z każdego gatunku znów są na koncie zawodniczek grudziądzkiego „Rywala”. W dniach 23-24 sierpnia 2020 roku w Solcu Kujawskim (koło Bydgoszczy) odbyły się Mistrzostwa Polski Północnej, Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego oraz zawody regionalne w ujeżdżeniu.

Srebrny medal w Mistrzostwach Polski Północnej w kategorii Senior zdobyła, reprezentantka Jeździeckiego Klubu Sportowego „Rywal” Anna Starowoitowa – Świątkowska na klaczy Schanel. Para ta również wywalczyła złoto w kategorii senior w Mistrzostwach Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

Równolegle w zawodach regionalnych w rundzie P III miejsce zajęła, również reprezentantka Rywala, Karolina Borys – Piotrkowska na koniu Elegant, zaś w rundzie C I miejsce należało ponownie do Anny Starowoitowej – Świątkowskiej tym razem na Belle Coutuar M, zaś II miejsce zajęła, koleżanka klubowa, Joanna Ośmiałowska na koniu Czarny Książę – J.

Cieszy kolejny sukces reprezentacji Rywala. Dla przypomnienia tydzień temu złoto przypadło Monice Wasik – Laskowskiej w skokach przez przeszkody.