Bartosz Kustra

i

Autor: Bartosz Kustra/FB Z niezwykłą pasją relacjonował wydarzenia sportowe. Dziś potrzebuje Waszej pomocy!

Z niezwykłą pasją relacjonował wydarzenia sportowe. Dziś potrzebuje Waszej pomocy!

2021-08-31 12:00

Znany wszystkim kibicom sportu z naszego województwa dziennikarz sportowy, Bartosz Kustra poważnie zachorował. W sieci rozpoczęła się zbiórka na jego rehabilitację neurologiczną. Rehabilitacja po poważnej operacji mózgu może potrwać rok. Pomóżmy mu wrócić do w pełni sił!

To dziennikarz, który na antenie radia publicznego relacjonował najważniejsze wydarzenia sportowe. Jego relacje z meczów koszykówki czy żużla porywały kibiców. Powodowały, że głośny doping słyszany był nie tylko na arenach, ale i w domach fanów sportu. Niestety u dziennikarza zdiagnozowano nowotwór mózgu. Jest już po częściowej resekcji, ponieważ pełna groziła utratą wzroku. Rodzice Bartka zdradzają, że od stycznia 2021 roku jest przykuty do łóżka.

Bartoszem w tym trudnym dla niego czasie opiekują się rodzice i siostra. W związku z tym, że są emerytami i nie stać ich na pełną rehabilitację neurologiczną poprosili internautów o pomoc. Całość zebranych w sieci pieniędzy zostanie przeznaczona na dalszą rehabilitację, która - jak zdradzają rodzice - już przynosi efekty. Czas rehabilitacji to 8-10 miesięcy.

AQUA Toruń otwarte!

To świetny dziennikarz, ale przede wszystkim bardzo serdeczny i przesympatyczny człowiek. W środowisku dziennikarskim, ale i poza nim jest bardzo szanowany i lubiany. Wiadomość o jego chorobie dla wielu Jego przyjaciół i sympatyków była i jest prawdziwym szokiem. Nie dziwi więc odzew na prośbę o pomoc dla Bartka. Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ.

Kolego, walcz! I nigdy się nie poddawaj! Do usłyszenia na falach radiowego eteru!

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Z niezwykłą pasją relacjonował wydarzenia sportowe. Dziś potrzebuje Waszej pomocy!