Rok szkolny 2021/2022. Słowa ministra zdrowia niepokoją. Będzie nauka zdalna?

i

Autor: Pixaby Powrót do szkół 2021. Zaszczepione dzieci będą miały specjalne udogodnienia!

Wraca NAUKA ZDALNA?! Niektóre szkoły już zaatakował COVID! [LISTA]

2021-09-07 11:19

Od pierwszego dzwonka minęło zaledwie kilka dni, a już kilka szkół w Polsce było zmuszone przenieść się na prace zdalną. O jakich szkołach mowa i czy więcej placówkę jest zagrożonych nauką zdalną?

Jak czytamy na stronie jednego z pomorskich rozgłośni, w Grudziądzu nauka zdalna prowadzona jest od wtorku w szkołach podstawowych numer 3 i 21. Powód? Jeden z nauczycieli zachorował na COVID-19. Od początku roku zdążył spotkać się z uczniami aż ośmiu klas. Nauczanie za pośrednictwem Internetu prowadzone będzie w tych placówkach do 13 września.

Z kolei w Bydgoszczy jedna klasa przeszła na nauczanie zdalne w Międzynarodowej Szkole Socrates oraz w Szkole Podstawowej nr 60, zdalnie uczy się też część uczniów szkoły podstawowej w Januszkowie (powiat bydgoski) - podaje portal pomorska.pl.

Mimo wczesnej daty, to nie pierwsze placówki których dzieci pracują z domu. Do domów i nauki przed komputerami wracają od poniedziałku uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu. Zakażenie SARS-CoV-2 stwierdzono u jednego z nauczycieli. Na kolejne lekcje w klasach młodzież i pedagodzy wrócą po kwarantannowej przerwie 9 września.

Kornelia popełniła samobójstwo przez zdalną naukę?