Policja

i

Autor: fot.pixabay.com Toruń: Młody mężczyzna chciał skoczyć z mostu Piłsudskiego! Błyskawiczna akcja policji

Wpadli z narkotykami przy plaży w Grudziądzu. Jeden był poszukiwany

2021-07-08 11:58

Wspólny patrol Policji, Straży Miejskiej i Państwowej Straży Rybackiej zatrzymał trzech mężczyzn. Jeden z nich był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Dwaj pozostali podejrzewani są o posiadanie narkotyków. Do zdarzenia doszło w rejonie Jeziora Tarpno w Grudziądzu.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.07.2021

W środę 7 lipca, wspólny patrol Policji, Straży Miejskiej i Państwowej Straży Rybackiej patrolował teren nad Jeziorem Tarpno. Tuż po godzinie 15.00 przy zaparkowanym pojeździe policjant zauważył znanego mu poszukiwanego 39-letniego mieszkańca Grudziądza.  Mężczyzna ten poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo alimentacyjne. W pojeździe znajdowali się jeszcze dwaj mężczyźni w wieku 26 i 38 lat. W trakcie kontroli funkcjonariusze w zaparkowanym pojeździe ujawnili woreczki strunowe z białym proszkiem oraz woreczek z suszem roślinnym. Wstępne badanie zabezpieczonych środków wykazało, że jest to amfetamina oraz marihuana.

Zobacz też: Brakuje kierowców autobusów w Grudziądzu. Niektóre kursy zawieszone

Mężczyźni zostaną przesłuchani

Zatrzymani mężczyźni zostali przewiezieni do jednostki policji gdzie trafili do policyjnej celi. W czwartek 8 lipca, z całą trójką będą wykonywane czynności procesowe. Po tych czynnościach 39-latek trafi do zakładu karnego. Decyzje w stosunku to pozostałej dwójki, będą podjęte po ich przesłuchaniu.