wojt rada gminy

i

Autor: Urząd Gminy Grudziądz Uroczysta rada gminy odbyła się w Szkole Podstawowej w Sztynwagu

Wójt Gminy Grudziądz z pełnym poparciem rady. Otrzymał wotum zaufania i absolutorium

2021-06-25 20:37

Podczas XXXVIII Sesji Rady Gminy Grudziądz Wójt Gminy Andrzej Rodziewicz otrzymał wotum zaufania oraz absolutorium Rady za wykonanie budżetu za 2020 rok. W obu przypadkach Radni podjęli decyzję jednogłośnie.

Podczas sesji Wójt przestawił raport o stanie gminy za 2020 rok. Raport zawiera zestawienie najważniejszych danych o naszym samorządzie, a w szczególności o sytuacji finansowej, gospodarczej i społecznej gminy.

Przestawiona prezentacja obejmowała również m.in.: przegląd inwestycji, informację z zakresu bezpieczeństwa, działalności oświatowej, pomocy społecznej, opieki zdrowotnej i spółki wodnej, a także działalność promocyjnej, kulturalnej i sportowej.

ZOBACZ TEŻ - Prezydent Grudziądza otrzymał wotum zaufania i absolutorium

Ponadto działalność Gminy Grudziądz została przedstawiona w liczbach m.in. pod względem ilości podjętych uchwał, liczby mieszkańców, liczby gospodarstw rolnych, długości sieci infrastruktury technicznej, czy też ilości pism i faktur.

Uroczysta sesja odbyła się na sali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Sztynwagu. Uczniowie szkoły zaprezentowali wystąpienie artystyczne.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Michał Listkiewicz: Odpadliśmy w złym stylu. Sousa przyszedł za późno [Super Raport]