wlamanie apteka grudziadz

i

Autor: Pixabay Za włamanie do apteki grozi im do 10 lat więzienia

Włamali się do apteki w Grudziądzu. Zostali złapani na gorącym uczynku

2021-12-06 12:58

Policjanci z Grudziądza zatrzymali na gorącym uczynku czterech mężczyzn, którzy włamali się do jednej z aptek na terenie miasta. Jak się później okazało dwóch z nich dokonało również uszkodzenia wiaty śmietnikowej. Grozi im teraz do 10 lat za kratami.

Do włamanie doszło w nocy z 4 na 5 grudnia. Patrolujący centrum miasta policjanci zostali zaalarmowani o próbie kradzieży w jednej z aptek na osiedlu Lotnisko.

Policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali czterech mężczyzn w wieku 18 – 21 lat. Jeden z zatrzymanych znajdował się jeszcze wewnątrz apteki. Przy zatrzymanych funkcjonariusze ujawnili skradzione różnego rodzaju medykamenty - mówi Robert Szablewski z KMP w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Dramatyczny wypadek w grudziądzkiej betoniarni. Nie żyje jeden z pracowników

Cała czwórka mężczyzn jest dobrze znana grudziądzkim stróżom prawa. W czasie prowadzonych czynności okazało się, że dwójka z zatrzymanych odpowie również za zniszczenie wiaty śmietnikowej.

Mężczyźni zostali doprowadzeni do jednostki policji, gdzie następnie trafili do policyjnej celi - dodaje policjant.

Dwójka z podejrzanych usłyszy zarzut kradzieży z włamaniem, a pozostali kradzieży z włamaniem oraz zniszczenia mienia. Wszystkim grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Włamanie do pomieszczeń na Olimpii Grudziądz