mózg grudziadz

i

Autor: Pixabay

Wirtualny Tydzień Mózgu w Grudziądzu. Zobacz co się będzie działo! [AUDIO]

2021-03-13 13:03

Zbliża się Światowy Tydzień Mózgu. W Grudziądzu obchodzić go będziemy hucznie, ale tylko w świecie wirtualnym. Z tej okazji przygotowano szereg konkursów i wykładów na temat funkcjonowania tytułowego mózgu.

Tydzień Mózgu to coroczny maraton edukacyjny mający na celu popularyzację wiedzy o funkcjonowaniu mózgu.

Będziemy mówić o mózgu w kontekście własnej koncentracji, stresu, czy też produktywności. Powiemy także jak radzić sobie w obszarze mózgu, żeby być po prostu zdrowym - mówi Anna Urbańska, organizatorka wydarzenia.

ZOBACZ TEŻ - Powstała koncepcja na zagospodarowanie willi Victoriusa! Zobacz pierwsze wizualizacje [AUDIO]

W tym roku z okazji Tygodnia Mózgu na uczestników poszczególnych wydarzeń czeka będzie nowość. To tzw. grywalizacja, czyli połączenie zdobywania wiedzy z rywalizacją.

Będzie można zbierać puzzle, będzie można odpowiadać na różne ciekawe pytania. Mamy nagrody gwarantowane za obecność, ale będą też nagrody dla tych, którzy będą bardziej zaangażowani. Gdy ludzie robią to w formie gry, to chętnie zdobywają wiedzę - dodaje organizatorka.

O tygodniu mózgu w Grudziądzu w rozmowie z Łukaszem Piekarskim opowiada organizatorka, Anna Urbańska. Posłuchaj:

Podczas 7 dni Festiwalu Mózgu odbędą się prelekcje ze specjalistami i praktykami z branż: edukacyjnej, medycznej, finansowej: Anią Urbańską - Master Trenerem Structogramu, Pawłem Jarząbkiem - trenerem Structogramu oraz NeuroMarketingu, Kamilem Dunowskim - twórcą FitnessMózgu i CEO FlowMakers, Małgorzata Gałązką-Sobotką - doktorem nauk ekonomicznych, dziekanem Centrum Kształcenia Podyplomowego na Uczelni Łazarskiego.

Chętni grudziądzanie mogą dołączyć do wydarzenia bezpłatnie. Wystarczy zalogować się na stronie tydzienmozgu.online.  Zajęcia codziennie od 18 do 19.

tydzien mozgu 22

i

Autor: Nadesłane Zajęcia rozpoczynać się będą codziennie o 18

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018