grudziądz

i

Autor: Damian Pieczonka Czterech urzędników w Grudziądzu z koronawirusem, w tym wiceprezydent

Wiceprezydent Grudziądza ma koronawirusa. To czwarty zakażony urzędnik. W jakim jest stanie?

2020-10-10 11:06

Wiceprezydent Grudziądza ma pozytywny wynik na COVID-19. W piątek Ratusz informował o czwartym potwierdzonym przypadku wśród urzędników. Nie poinformowano o kogo chodzi, ani czy osoba ta, mogła mieć kontakt z mieszkańcami. Jak się dowiedzieliśmy, to właśnie chodziło o zastępcę prezydenta Macieja Glamowskiego. Jaki jest stan zdrowia wiceprezydenta?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 9.10.2020

Wiceprezydent Grudziądza poinformował o zakażeniu koronawirusem poprzez swój profil w mediach społecznościowych. Ratusz nie wydał w tej sprawie żadnego komunikatu. Ostatnie informacje udzielone przez Biuro Prasowe, są z piątku 9 października. Przekazano o czwartym potwierdzonym przypadku koronawirusa wśród urzędników. Dowiedzieliśmy się, że to właśnie chodziło o zastępcę Macieja Glamowskiego. Od środy 7 października pracował zdalnie. Kilkunastu pracowników ratusza zostanie objętych nadzorem epidemiologicznym.

Jaki jest stan zdrowia wiceprezydenta?

Jak pisze na swoim profilu doznał silnego bólu pleców, bólu głowy przy kaszlu, nieustannego apetytu na sen.

Którym politykiem jesteś? Ten QUIZ odpowie na wiele pytań!

Pytanie 1 z 8
Wybierz kolor:

Cóż, koronawirus mnie dopadł i rozgościł się w moim 45-letnim organizmie. Póki co, doznałem silnego bólu pleców, bólu głowy przy kaszlu, nieustannego apetytu na sen, ale w sumie pamiętam gorzej przechodzoną grypę. Może to najmniej ważne, ale kiedy wczoraj parzyłem w dzbanku moją ulubioną herbatę, zupełnie nie czułem jej zapachu. Zapewniam Państwa, że utrata węchu to bardzo dziwne i dla mnie nieprzyjemne uczucie -napisał wiceprezydent Grudziądza.