Wiceprezedent umyje okna w zamian za wpłaty na leczenie grudziądzanki

i

Autor: facebook/beata.kulpinskagurbin W nietypowy sposób, wiceprezydent zachęca do wpłat na leczenie kobiety

Wiceprezedent umyje okna w zamian za wpłaty na leczenie grudziądzanki

2020-06-04 11:04

Wiceprezydent wraz z małżonką włączają się do pomocy. W nietypowy sposób, chcą zachęcić mieszkańców do wpłat na leczenie pielęgniarki z Grudziądza, która walczy z guzem mózgu.

Małgorzata Schoen jako pielęgniarka, przez długie lata pracowała w lokalnym szpitalu. Od ponad roku, kobieta walczy z glejakiem III stopnia. Aby kontynuować walkę o jej życie, potrzebna jest spora kwota pieniędzy. Do 1 lipca należy wpłacić zaliczkę w wysokości 78 tysięcy złotych, by kobieta mogła leczyć się w Niemczech. Trwa zbiórka pieniędzy online.

Do pomocy włączył się sam wiceprezydent wraz z małżonką. W mediach społecznościowych, udostępnili krótki filmik, w którym informują o akcji. Każdy kto wesprze zbiórkę, kwotą wyższą niż 200 złotych, będzie miał szansę by wziąć udział w losowaniu.

Losowanie odbędzie się za pośrednictwem Facebooka. Kady, kto wpłaci więcej niż 200 złotych, może przesłać potwierdzenie przelewu do wiceprezydenta lub jego małżonki. Spośród wspierających akcję, wylosowane zostaną trzy osoby, którym okna umyje wiceprezydent.

Zbiórkę można znaleźć na stronie siepomaga.pl wyszukując hasło "walka Małgosi".

Są chętni na lśniące okna?