olimpia mecz

i

Autor: Pixabay

PIłka Nożna

Ważny mecz piłkarzy Olimpii Grudziądz. Rywal także walczy o utrzymanie

2024-04-06 9:55

Przed piłkarzami Olimpii Grudziądz bardzo ważny mecz. Dzisiejszy rywal "Biało-zielonych", czyli GKS Jastrzębie także walczy o utrzymanie na drugoligowych boiskach. Początek spotkania o godzinie 19.

GKS Jastrzębie podobnie jak Olimpia Grudziądz także znajduje się w strefie spadkowej. Podopieczni trenera Dawida Pędziałka są jednak w nieco lepszej sytuacji. Po 25 rozegranych spotkaniach zajmują w tabeli 15. miejsce i mają na koncie 30 oczek (o 4 więcej niż "Biało-zielonych"). W poprzedniej kolejce jastrzębianie pokonali na własnym stadionie Kotwicę Kołobrzeg 3:1.

Z kolei zawodnicy grudziądzkiej drużyny są na przedostatniej - 17. pozycji. Podopieczni trenera Mariusza Pawlaka mają na koncie 26 oczek. Przed tygodniem na wyjeździe ograli rezerwy Zagłębia Lubin 2:1.

W rundzie jesiennej obie drużyny spotkały się w Jastrzębiu-Zdroju. Wówczas gospodarze wygrali 3:2... mimo, że do przerwy to Olimpia prowadziła 2:0.

Początek dzisiejszego spotkania przy Piłsudskiego 14 o godzinie 19.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Blanka o radach dla Luny