ratusz grudziadz

i

Autor: Łukasz Piekarski W majówkę spraw urzędowych nie załatwimy

W majówkę urzędy będą nieczynne

2022-04-26 0:11

W najbliższy poniedziałek (2 maja) nieczynne będą: Urząd Miejski oraz Urząd Gminy. W obu przypadkach może jednak liczyć na drobne wyjątki. Jakie? Sprawdź w dalszej części artykułu.

W poniedziałek (2 maja) swoich drzwi dla mieszkańców nie otworzy m.in. grudziądzki ratusz.

Z obserwacji we wcześniejszych latach w okresie majówki mieszkańcy rzadziej załatwiają sprawy urzędowe. W związku z tym podjęto decyzję, aby najbliższy poniedziałek – 2 maja – był dniem wolnym od pracy dla urzędników, a co za tym idzie Urząd Miejski będzie nieczynny - czytamy w komunikacie Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

Dyżur pełnić będzie za to pracownik Urząd Stanu Cywilnego. Na petentów czekać będzie w godzinach od 7.30 do 12:00.

W gminie też zamknięte

Na podobny krok zdecydowały się władze gminy Grudziądz. Urząd przy ul. Sikorskiego również w najbliższy poniedziałek (2 maja) będzie nieczynny.

Jednocześnie zachęcamy do załatwiania spraw za pomocą Elektronicznej Platformy Usług Elektronicznych (epuap) - czytamy z kolei w komunikacie Urzędu Gminy Grudziądz.

Urzędowe sprawy bez przeszkód ponownie załatwimy więc 4 maja.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Majówka 2022 - najlepsze piosenki na weekend majowy