dotacja kominy grudziądz

i

Autor: Pixabay Pracowniy punktu dostępni będą w siedzibie MPGN-u

W Grudziądzu powstał punkt programu „Czyste Powietrze”

2021-10-22 15:03

W Grudziądzu powstał punkt konsultacyjny programu „Czyste Powietrze”. Mieszkańcy mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie na wymianę źródła ciepła i termomodernizację domu.

W Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Nieruchomościami powstał gminny punkt konsultacyjno-informacyjny programu Czyste Powietrze. Dotacje z programu realizowane są przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu i przyznawane będą zarówno poprzez złożenie wniosku w punkcie w Grudziądzu, jak i bezpośrednio w siedzibie Funduszu.

Punkt czynny jest w poniedziałki, środy i czwartki od 8.00 do 13.00 oraz we wtorki od 10.00 do 16.00. W siedzibie MPGN przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 5/7 można uzyskać informacje w zakresie warunków skorzystania z projektu, przygotowania i złożenia wniosku o dofinansowanie - mówi Natalia Granica z biura prasowego Urzędu Miejskiego.

ZOBACZ TEŻ - Więcej kasy na sterylizację i kastrację kotów. Sprawdź gdzie przeprowadzane są zabiegi

Przypomnijmy, że zgodnie z założeniami przyjętej przez sejmik województwa kujawsko-pomorskiego uchwały z czerwca 2019 roku miasta naszego regionu mają stać się wolne od węgla do 2028 roku. To samo założenie w swój program wpisało Ministerstwo Klimatu określając datę graniczną do 2030 roku.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Mata - Patoreakcja [SEKRETY] | ESKA XD - Ale to już było! #34