regaty grudziadz

i

Autor: Facebook / KST Elektryk Grudziądz Regaty odbędą się w sobotę i w niedzielę

Żeglarstwo

W Grudziądzu powalczą o puchar prezydenta. W weekend regaty na Jeziorze Rudnickim

2023-09-15 11:05

Wiatru muszą mieć pod dostatkiem. W Grudziądzu już po raz siódmy odbędą się regaty żeglarskie o puchar prezydenta. Szczegóły wydarzenia na eska.pl.

Regaty w Grudziądzu zorganizowane zostaną już po raz siódmy. Na Jeziorze Rudnickim rywalizacja toczyć się będzie przez cały weekend.

Mamy zgłoszonych około 100 zawodników. Ich przedział wiekowy jest bardzo szeroki. Od młodzieży po starszych weteranów - twierdzi Włodzimierz Folmer z klubu Elektryk Grudziądz, który organizuje zawody.

Kibice na regatach zawsze są mile widziani. Pytamy więc o najlepsze miejsce do obserwacji rywalizujących na wodzie zawodników.

Zawody będą odbywały się na całym jeziorze. Myślę, że każde miejsce będzie dobre do obserwacji zawodników - odpowiada nasz rozmówca.

W Grudziądzu odbędą się regaty o puchar prezydenta. Posłuchaj zapowiedzi Włodzimierza Folmera z klubu Elektryk Grudziądz:

Regaty podzielona są na dwie kategorie:

  • Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w klasach: Europa i Isa 407
  • VII Regaty o Puchar Prezydenta Grudziądza w klasach: Optimist, Ilca, Raceboard

Impreza potrwa do niedzieli (17 września).

plakat regaty

i

Autor: Facebook / KST Elektryk Grudziądz Oficjalny plakat wydarzenia

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Sąd Apelacyjny zaostrzył kary dla zabójców Remka z Krosna