pieski grudziadz

i

Autor: Pixabay Zbiórka dla zwierząt potrwa w sobotę i niedzielę (10 i 11 grudnia)

W Grudziądzu organizowana jest zbiórka dla bezdomnych zwierząt. Każdy może się przyłączyć!

2022-12-09 9:29

Polarowe koce, ręczniki i karma. Organizowana jest zbiórka najpotrzebniejszych artykułów, które pomogą psom i kotom przetrwać zimę. Dołączyć się można w klubie fitness przy ulicy Portowej w Grudziądzu.

Temperatura spada, a w schroniskach nie brakuje zwierząt. W związku z tym zbiórkę najpotrzebniejszych artykułów organizuje klub fitness z ulicy Portowej w Grudziądzu - SPACE gym & aerial. Przyda się każda pomoc.

Przede wszystkim liczymy na karmę wszelkiego rodzaju, zarówno tę suchą, jak i mokrą. Także czekamy na koce, żeby docieplić te nasze zwierzaki. Ponadto jakieś kołdry bez pierze oczywiście, maty, podkłady. To wszystko co przyda się w schroniskach na zimę - mówi Sylwia Błaszkowska, organizatorka zbiórki. 

Zbiórka potrwa przez dwa dni. Będą to najbliższa sobota i niedziela (10 i 11 grudnia). Rzeczy można przynosić od godziny 10.

plakat zbiorka

i

Autor: Nadesłane Oficjalny plakat zbiórki

Zbiórka nie jest dedykowana pod konkretne schronisko.

Myślę, że z każdym podzielimy się zebranymi darami - dodaje Sylwia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Schronisko Bachmut w Donbasie