akcja wybory

i

Autor: Facebook / Maciej Glamowski Prezydent Grudziądza Akcja na wybory

Wybory 2023

W Grudziądzu będą zachęcali do pójścia na wybory. "Nie śpij, bo Cię przegłosują"

2023-09-08 9:30

Ta akcja ma zachęcić Polaków do pójścia na wybory. „Nie śpij, bo cię przegłosują” to hasło przewodnie kampanii frekwencyjnej. Więcej o niej przeczytacie i posłuchacie na eska.pl.

Samorząd w Grudziądzu postanowił się przyłączyć do akcji „Nie śpij, bo cię przegłosują”. O powodach mówi prezydent Grudziądza, Maciej Glamowski.

Bardzo mi zależy na tym, aby frekwencja wyborcza w naszym mieście była jak najwyższa. Marzy mi się, aby ta frekwencja była na poziomie 75 procent - mówi włodarz Grudziądza.

Pierwszym działaniem władz Grudziądza było oklejenie miejskich autobusów. Na tym jednak prowadzenie akcji się nie skończy.

Będę także zachęcał do udziału w wyborach podczas spotkań z mieszkańcami. Będziemy także prowadzili akcję w mediach społecznościowych. Wszystko po to, aby frekwencja w naszym mieście była wysoka - dodaje prezydent Glamowski.

O akcji „Nie śpij, bo cię przegłosują” mówi prezydent Grudziądza, Maciej Glamowski. Posłuchaj:

Wybory do polskiego parlamentu odbędą się 15 października.​

Sonda
Czy wybierasz się na wybory parlamentarne?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl