Ulica Hallera w Grudziądzu zamknięta w obu kierunkach. Kirowcy zdezorientowani na Rondzie Pileckiego

i

Autor: Damian Pieczonka Ulica Hallera w Grudziądzu zamknięta w obu kierunkach. Kirowcy zdezorientowani na Rondzie Pileckiego

Uwaga kierowcy! Zamknięta ulica Hallera w Grudziądzu [ZDJĘCIA]

2020-08-07 15:36

W piątek 7 sierpnia, o godzinie 15 zamknięta została ulica Hallera, na odcinku od Bora-Komorowskiego do Solidarności. Powodem utrudnień dla kierowców jest rozgrywany uliczny wyścig kolarski. Są spore utrudnienia w ruchu. W godzinach szczytu należy korzystać z alternatywnych tras. Sprawdź którędy jechać.

Po zamknięciu ulicy Hallera w Grudziądzu, pomiędzy ulicami Bora-Komorowskiego a Solidarności są duże utrudnienia w ruchu. Trwają aktualnie godziny szczytu, a to jedna z głównych tras pomiędzy centrum a osiedlem Lotnisko. Alternatywne trasy wiodą ulicami: Droga Łąkowa, Parkowa, Chełmińska lub Konarskiego. Zwiększony ruch daje się odczuć już zarówno z kierunku Placu Stycznia jak I w przeciwną stronę. Nie lepiej jest na Trasie Średnicowej, choć to opcja I tak lepsza niż przeciskanie się przez środek miasta. Duże utrudnienia są w rejonie, gdzie rusza siódma edycja zawodów. Zatłoczone są ulice Hallera, Bora-Komorowskiego, Pruszyńskiego, Bydgoska, Konarskiego.