kolarze grudziadz drogowa

i

Autor: Nadesłane / ALKS Stal Grudziądz Utrudnienia potrwają w godzinach od 12 do 18

Utrudnienia drogowe na ulicy Hallera w Grudziądzu. Wszystko przez wyścig kolarski

2022-08-04 20:35

Już jutro (5 sierpnia) od godz. 12:00 zmianie ulegnie stała organizacja ruchu w ciągu ulicy gen. Józefa Hallera, na odcinku od ul. Bora-Komorowskiego do ul. Solidarności. Wszystko przez organizowane wyścigi kolarskie.

Ruch na wyżej wymienionych ulicach zostanie w tych godzinach całkowicie wstrzymany. Ponadto w ramach zmian w stałej organizacji ruchu, na ul. Smoleńskiego wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy z wjazdem i wyjazdem od strony ul. Chopina.

Podobna zmiana zostanie wprowadzona w ciągu ul. Cmentarnej, gdzie ruch realizowany będzie od strony ul. Parkowej i ul. Al. Żwirki, z ruchu wyłączone zostaną również przejścia dla pieszych zlokalizowane na wyłączonym odcinku drogi.

Pracownicy Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu zalecają kierowcom korzystanie z alternatywnych dróg objazdowych m.in. ulicami: Parkową, Drogą Łąkową, Peszkowskiego, Kasprowicza, Konarskiego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Rowerowa masa krytyczna na Puławskiej. Kolarze zwracają uwagę na komunikacyjny problem