policja grudziadz torowisko

i

Autor: Pixabay Policja z Grudziądza apeluje o pomoc w odnalezieniu nastolatka

Uszkodził fragment torowiska tramwajowego. Jest poszukiwany przez grudziądzkich policjantów

2021-12-06 0:22

Zniszczył fragment remontowanego torowiska dla tramwajów przy ulicy Chełmińskiej i teraz jest poszukiwany przez grudziądzkich policjantów. Wizerunek nastolatka, udostępniony przez mundurowych znajduje się dalszej części artykułu.

Śledczy z grudziądzkiej komendy prowadzą dochodzenie w sprawie umyślnego uszkodzenia nawierzchni betonowej remontowanego torowiska, do którego doszło na początku ubiegłego miesiąca.

Zdarzenie miało miejsce 6 listopada 2021 roku około godziny 15:30 na ul. Chełmińskiej. Wówczas sprawca najechał umyślnie rowerem na świeżo wylaną płytę betonową oraz zarysował jej powierzchnię - mówi Robert Szablewski w KMP w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Zniszczyli schody pod I LO w Grudziądzu. Teraz szuka ich policja [FOTO]

Łącznie spowodował straty o łącznej wartości 20 000 złotych.

Osoby, które rozpoznają sprawcę na zdjęciu lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu przy ul. Chełmińskiej 111 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47 7545 366, a także całodobowo pod numerami 47 7545 221/222 lub 112.

chlopak policja grudziadz

i

Autor: KMP Grudziądz Straty wyrządzone przez nastolatka oszacowano na 20 tysięcy złotych

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Wandal zniszczył elewację zabytkowego budynku