brama wodna

i

Autor: Damian Pieczonka Dziesięciu chorych na COVID-19 leży w grudziądzkim szpitalu. Urzędnicy objęci izolacją

Urzędnicy z Grudziądza poczekają na testy I wyniki. Liczba zakażonych COVID-19 w kraju wciąż rośnie

2020-08-04 11:52

Dopiero za kilka dni dowiemy się, czy koronawirus dotarł do grudziądzkiego Ratusza. Wiemy, że kilkoro urzędników miało kontakt z osobą zakażoną. Niestety przybywa zachorowań w Polsce. Właśnie padł kolejny rekord. A w szpitalu w Grudziądzu przebywa obecnie 10 pacjentów. Większość chorobę przechodzi łagodnie.

Interesantów grudziądzkiego ratusza zmroziła informacja o tym, że siedmioro urzędników przebywa w izolacji. Nie ma objawów choroby I na razie nie wiadomo czy zostali zarażeni. Wiadomo jedynie, że w piątek 31 lipc, mieli kontakt z osobą z zewnątrz, u której potwierdzono obecność koronawirusa. Pracownikom Urzędu Miejskiego testy zostaną wykonane dopiero za kilka dni. Badania planowane są na piątek 7 sierpnia. Jest szansa, że jeszcze tego samego dnia poznamy wyniki. Od nich zależy, czy w grudziądzkim prezydium będą wdrożone kolejne obostrzenia.

Za nami kolejna rekordowa doba zachorowań na COVID-19 w Polsce. W szpitalu w Grudziądzu obecnie przebywa dziesięciu pacjentów. Stan zdrowia dziewięciu jest dobry, a jednej średni. Według danych Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy, w izolatorium przebywa 39 osób.

ESKA Summer City - Foodtrucki