policja grudziadz 1

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Mężczyzna przywłaszczył sobie statyw fotograficzny

Ukradł statyw ze stadionu żużlowego. Policja z Grudziądza publkuje jego wizerunek

2022-08-31 12:12

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu po raz kolejny zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Chodzi o mężczyznę, który ukradł statyw ze stadionu żużlowego w Parku Miejskim.

Do zdarzenia na stadionie żużlowym doszło 28 lipca bieżącego roku. Mężczyzna o nieustalonej dotąd tożsamości, dokonał przywłaszczenia pozostawionego statywu fotograficznego o wartości ok. 1500 zł.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu - przekazują policjanci w swoim komunikacie.

Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje - kontakt telefoniczny pod numerami 47 754 5248, 47 754 5367 a także całodobowo pod numerami 47 754 52 21/222 lub 112.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Barwy szczęścia po wakacjach. Desperacka zagrywka Kajtka. Oliwka uwierzy, że będzie na nią czekał?