wizerunek mężczyzny

i

Autor: KMP Grudziądz Wizerunek mężczyzny

Ukradł kosmetyki za ponad 1000 zł i teraz szuka go policja [WIZERUNEK]

2021-09-20 15:06

Policjanci z Grudziądza prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum o wartości ponad 1100 złotych z jednej z lokalnych drogerii.Kradzieży dokonał mężczyzna widoczny na zdjęciu.

Mężczyzna dokonał kradzieży perfum chowając towar w kieszenie kurtki. Wartość skradzionego mienia to ponad 1100 złotych.

Kamera będąca w sklepie zarejestrowała wizerunek sprawcy. Funkcjonariusze zadecydowali, że opublikują jego wizerunek i zwrócą się o pomoc do mieszkańców w celu identyfikacji tej osoby - mówi Robert Szablewski z KMP w Grudziądzu.

ZOBACZ TEŻ - Krzysztof Filipiak wciąż poszukiwany. Policja apeluje o pomoc! [WIZERUNEK]

Osoby, które rozpoznają osobę na zdjęciach lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu przy ul. Chełmińskiej 111 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47 75 45 343, a także całodobowo pod numerami 47 75 45 221/222 lub 112.

wizerunek mężczyzny 2

i

Autor: KMP Grudziądz Wizerunek mężczyzny

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31