policja grudziadz

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Mężczyznę zatrzymali policjanci z grupy SPEED

Ukradł alkohol i później przeszedł na czerwonym świetle. Wpadł w ręce policjantów z Grudziądza

2022-09-26 11:41

Przechodził na czerwonym świetle z kradzionym alkoholem. A do tego dziwnie się zachowywał. Grudziądzcy policjanci z grupy SPEED postanowili podjąć interwencję i zatrzymać mężczyznę. Co było dalej? O tym piszemy w artykule poniżej.

Policjanci grupy SPEED patrolujący ulice miasta zauważyli mężczyznę pośpiesznie wychodzącego z jednego z marketów. Był bardzo nerwowy, odwracając się cały czas za siebie szybkim krokiem oddalał się od sklepu.

Chcąc przejść przez jezdnię zignorował sygnalizacje świetlną. Funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli. Znaleźli przy nim trzymane pod kurtką 3 butelki z alkoholem. Nie potrafił wyjaśnić skąd je posiada, nie posiadał również paragonu za ich zakup - mówi Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Mundurowi razem z mężczyzna udali się do marketu, z którego wyszedł. Na miejscu okazało się, że towar który miał przy sobie, chwilę wcześniej ukradł

Alkohol wrócił na półkę sklepową. Mężczyzna otrzymał mandat karny w kwocie 1000 zł za kradzież - dodaje policjant.

Ponadto policjanci nałożyli na niego dodatkowy mandat w wysokości 200 zł za przejście przez jezdnie na czerwonym świetle.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Baśniowy Ogród Świateł w Bydgoszczy