Grudziądz z okna i balkonu

i

Autor: CKT Grudziądz "Grudziądz z okna i balkonu" - konkurs fotograficzny bez wychodzenia z domu

Twój widok z balkonu "zapiera dech w piersi"? - weź udział w konkursie foto [AUDIO]

2020-04-23 21:01

Centrum Kultury Teatr zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Grudziądz z okna i balkonu”. To alternatywa dla wszystkich amatorów robienia zdjęć, bez potrzeby wychodzenia z domu.

Przez panującą pandemię koronawirusa, nie odbędzie się tegoroczna edycja "Grudziądz Foto", teatr przygotował jednak alternatywę i organizuje wirtualną zabawę fotograficzną.

Zdjęcie z balkonu może oczarować jury - weź udział w konkursie, posłuchaj:

W związku z przedłużającą się sytuacją epidemiczną w kraju, tegoroczna edycja konkursu fotograficznego "Grudziądz Foto", została odwołana. Sytuacja jest na tyle niestabilna, że nie możemy przekładać konkursu nie znając czasu zakończenia epidemii. Stąd zrodził się pomysł konkursu on-line. "Grudziądz z okna i balkonu" - to dobra zabawa i propozycja dla każdego - czytamy na FB profilu CKT Grudziądz

Może okazać się że Twój widok z okna czy balkonu zachwyci innych, a Tobie przyniesie „sławę i nagrodę”

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 2 zdjęcia. Prace nadsyłać można między 1, a 14 maja. Zdjęcia oceniane będą w 3 kategoriach wiekowych: I kat. 10-14 lat, II kat. 15-18 lat, III kat. Powyżej 18 lat. 

W konkursie przewidziano nagrody: bony do EMPIK-u, albumy, książki oraz zaproszenia dla dwóch osób na wybraną imprezę kulturalną organizowaną przez CK Teatr.

Ogłoszenie wyników 20 maja na facebook-owym profilu CKT oraz stronie internetowej.