wypadek grudziadz

i

Autor: Nadesłane / KMP w Grudziądzu Wypadek w Grudziądzu

Dramat na drodze

Tragiczny wypadek w Grudziądzu. Nastolatek zmarł w szpitalu

2023-11-07 9:29

Do dramatycznych wydarzeń doszło w miniony piątek (3 listopada). Na ul. Konstytucji 3 Maja w Grudziądzu samochód osobowy potrącił dwie osoby. Obie trafiły do szpitala. W poniedziałkowe popołudnie okazało się, że 17-latek zmarł. Szczegóły na eska.pl.

Do wypadku doszło w piątek (3.11) około godziny 17:30. 51-letni kierujący samochodem osobowym dacia potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych dwie osoby. 17-latek i 16-latka trafili z ciężkimi obrażeniami do szpitala.

W przypadku 16-latki - została ona przewieziona do grudziądzkiego szpitala w karetce. Jeśli chodzi jednak o 17-latka to jego stan było o wiele poważniejszy. Został przetransportowany helikopterem do Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy.

Niestety... w poniedziałkowe popołudnie dotarły do nas smutne wiadomości. 17-letni Oliwier zmarł. Był uczniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego Olimpii Grudziądz. Grał także w młodzieżowych drużynach "Biało-zielonych".

Kierowca był trzeźwy. W związku ze spowodowaniem wypadku drogowego policjanci zatrzymali kierowcy uprawnienia. Co dalej? Zgodnie z Kodeksem Karnym za spowodowanie wypadku, którego następstwem jest śmierć - sprawcy grozi od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. 

Siła uderzenia była bardzo duża. Potwierdzeniem był stan auta. Miał m.in. zbitą lampę, uszkodzoną maskę. Rozbita została także przednia szyba.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Debata o Polsce: Proszę nie krzyczeć!