koncert grudziadz

i

Autor: Nadesłane / CKT Teatr Grudziądz

Ważna data

Tort i koncert na urodziny Grudziądza. Wystąpi Joanna Aleksandrowicz!

2024-06-18 13:14

To nie koniec świętowania urodzin Grudziądza. Dokładna data nadania praw miejskich przypada 18 czerwca. W związku z tym tego dnia nie zabraknie tortu i składania życzeń.

Przed nami kalendarzowe urodziny Grudziądza. Te przypadają na 18 czerwca. Z tej okazji na dziedzińcu ratusza przygotowano kawę, tort i koncert.

Chcemy świętować ten dzień. Będzie kawa oraz pyszny tort, a cały dzień uświetni nam koncert Joanny Aleksandrowicz - mówi Kinga Łaszewska z Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

O urodzinach miasta mówi Kinga Łaszewska z Urzędu Miejskiego w Grudziądzu. Posłuchaj:

Projekt “Od nocy do nocy” to opowieść o wrażliwości Joanny Aleksandrowicz, o tym jaka muzyka inspirowała ją od najmłodszych lat. Projekt mówi o jej ideałach, o tym jak widzi świat. Każde spotkanie z publicznością jest dla niej ważne, inne, osobiste mimo tego, że repertuar koncertu jest ten sam

Joanna Aleksandrowicz – aktorka i wokalistka, stworzyła projekt „Od nocy do nocy” z którym wystąpiła na ponad 250 scenach muzycznych. W repertuarze znajdują się utwory z najsłynniejszych polskich filmów i musicali, takich jak między innymi: „Noce i dnie”, „Vabank” oraz cykl tang Astora Piazzolli. Joanna Aleksandrowicz miała okazję wystąpić podczas Festiwalu Literackiego Noblistki Olgi Tokarczuk

Współpracuje z czołowymi reżyserami filmowymi, m.in. Wojciechem Smarzowskim (“Kler”, “Wesele”) i Markiem Koterskim (“Baby są jakieś inne”).

Występowała na scenach wielu teatrów w Polsce m.in na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie.

Początek wydarzenia o godzinie 18:30, a koncert o 20. Wstęp wolny.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

EXPRESS BIEDRZYCKIEJ - prof. Jacek Czaputowicz