Musielak w GKM

i

Autor: Łukasz Trzeszczkowski Tobiasz Musielak reprezentuje eWinner Apator Toruń i startuje na zapleczu PGE Ekstraligi

Tobiasz Musielak kolejnym “gościem” w GKM!

2020-08-12 9:20

Działacze MrGarden GKM Grudziądz zakontraktowali kolejnego "gościa". Tym razem do kadry "żółto-niebieskich" dołączył Tobiasz Musielak.

Tobiasz Musielak grudziądzki zespół wzmocni już podczas niedzielnego pojedynku na Hallera 4 z RM SOLAR Falubaz Zielona Góra. 26-letni żużlowiec w obecnym sezonie reprezentuje eWinner Apator Toruń i startuje na zapleczu PGE Ekstraligi. Tam jak dotąd legitymuje się dziewiątą średnią, która wynosi 2,036 pkt/bieg.

W niedzielnym meczu trener Robert Kempiński nie będzie mógł skorzystać z usług innego "gościa", Krystiana Pieszczka, który w tym samym czasie ma mecz w barwach Wybrzeża Gdańsk. Zakontraktowany Musielak ma być receptą na słabszą dyspozycję od początku sezonu Krzysztofa Buczkowskiego i Przemysława Pawlickiego.

Witamy w naszej drużynie Tobiasza Musielaka. Jego ostatnie występy na pierwszoligowych torach przekonały nas, że warto dać mu szansę występu w PGE Ekstralidze. Długo zastanawialiśmy się w którą stronę pójść, jednak ostatecznie mecz w Rybniku pokazał, że trzeba działać. Walczymy do końca dla naszych kibiców. Zależy nam na wygranych meczach, stąd szansa dla kolejnego zawodnika. Tobiasz będzie do dyspozycji trenera Roberta Kempińskiego już na niedzielne spotkanie w Grudziądzu – mówi na łamach oficjalnej strony, prezes GKM S.A. Marcin Murawski.

Początek niedzielnego spotkania z RM SOLAR Falubaz Zielona Góra o godzinie 16:30.