Testuj Lexusa CT w Grudziądzu! Trwa wielka wyprzedaż rocznika

2020-11-08 6:30

Chcesz kupić wymarzone auto w atrakcyjnej cenie? Teraz masz ku temu doskonałą okazję! W nowym salonie Toyota Walder w Grudziądzu trwa wielka wyprzedaż rocznika. Chętni mogą wsiąść za kierownicę Lexusa CT i przetestować jego możliwości.

Spektakularny świat Lexusa teraz także w Grudziądzu

Legendarna niezawodność, trwałość i długowieczność. Te cechy sprawiły, że marki Toyota i Lexus od wielu lat cieszą się ogromną popularnością wśród Polaków. Ostatnia dekada w tych markach to przede wszystkim rozkwit technologii hybrydowej, która coraz częściej wypiera jednostki wysokoprężne, będąc od nich znacznie efektywniejszym, ekologiczniejszym i ekonomiczniejszym źródłem napędu. Teraz o wszystkich tych zaletach jeszcze łatwiej mogą się przekonać mieszkańcy Grudziądza i okolic. Toyota Walder - największy w północnej Polsce autoryzowany diler marki Toyota&Lexus poszerzył swoją działalność o zupełnie nową lokalizację przy ulicy Porucznika Krzycha 2 w Grudziądzu.

Warto tam zajrzeć zwłaszcza teraz, gdy trwa wielka wyprzedaż Lexusa CT. Kupimy go w atrakcyjnej cenie 89 800 zł. Niezdecydowani mogą również odbyć jazdę testową i przekonać się na własnej skórze, jak wiele ma zalet. A tych z pewnością nie brakuje. To m.in.:

  • samoładujący elektryczny napęd hybrydowy
  • dwustrefowa automatyczna klimatyzacja
  • światła do jazdy dziennej oraz przednie lampy przeciwmgielne LED
  • automatyczna skrzynia biegów E-CVT
  • czujniki parkowania z przodu i z tyłu
  • 7-calowy wyświetlacz multimedialny
  • łączność Bluetooth, złącze USB oraz wejście audio AUX kompatybilne z VTR
  • kontroler multimediów w formie pokrętła
Testuj Lexusa CT w Grudziądzu! Trwa wielka wyprzedaż rocznika

i

Autor: Materiały promocyjne

Na jazdę testową Lexusem CT można umówić się z Waldemarem Czeszewskim, kierownikiem salonu Toyota Grudziądz, dzwoniąc pod numer 786 200 382 bądź kontaktując się mailowo: waldemar.czeszewski@toyotawalder.pl.

Więcej informacji na temat oferty wyprzedażowej można również uzyskać kontaktując się z dilerem poprzez formularz zawarty na stronie internetowej toyotawyprzedaz.com.pl

Artykuł sponsorowany