tenis olimpia

i

Autor: Pixabay Olimpia-Unia Grudziądz swój mecz po przerwie rozegra 26 stycznia

Tenisiści Olimpii-Unii czekają na wznowienie rozgrywek Superligi [AUDIO]

2021-01-19 16:23

Przedłużone do końca stycznia obostrzenia nie zmieniły terminarza spotkań w Superlidze Tenisa Stołowego. Rozgrywki zgodnie z wcześniej ustalonym kalendarzem ruszą ponownie 22 stycznia.

Pierwotnie rozgrywki Superligi Tenisa Stołowego wznowione miały być w pierwszej połowie stycznia. Obostrzenia spowodowały, że władze Polskiego Związku Tenisa Stołowego zdecydowały się na chwilową przerwę w ligowych zmaganiach.

Co to oznacza dla Olimpii-Unii Grudziądz?

Tenisiści z naszego miasta 26 stycznia na wyjeździe zmierzą się z Politechniką Rzeszowską, a dwa dni później w Bytomiu zagrają z miejscową Polonią. W obu przypadkach faworytem będą niestety gospodarze. Grudziądzanie, aby liczyć się w walce o utrzymanie w elicie, będą musieli w obu tych pojedynkach poszukać przynajmniej jednego oczka.

To drugie spotkanie pierwotnie zaplanowane było na 22 stycznia. Ostatecznie zostało przełożone.

Wnioskowaliśmy o to, ponieważ dzięki temu odbędziemy jedną podróż na południe Polski, a nie dwie - piszą działacze klubu na swoim facebooku.

ZOBACZ TEŻ - MKS Grudziądz trenuje i czeka na drugą część sezonu [WIDEO, AUDIO]

Tenisiści stołowi Olimpii-Unii Grudziądz czekają na wznowienie rozgrywek. Posłuchaj:

Olimpia-Unia Grudziądz po pierwszej części sezonu zajmuje bezpieczne, 12 miejsce w ligowej tabeli.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Przygotowania piłkarzy ręcznych MKS Grudziądz