szymon jarosz olimpia

i

Autor: Olimpia Grudziądz Wcześniej nowy obrońca Olimpii występował m.in. w Stomilu Olsztym i Stali Stalowa Wola

Szymon Jarosz: Rywalizacja jest potrzebna w sporcie [WYWIAD AUDIO]

2021-02-09 12:47

Do grudziądzkiej Olimpii w zimowym okienku transferowym dołączył wychowanek Podbeskidzia Bielsko-Białej, Szymon Jarosz. 23-letni obrońca ma za sobą ponad 120 występów na drugoligowych boiskach.

Szymon Jarosz po prawie pięciu latach spędzonych w Stalowej Woli zdecydował się na przenosiny do Grudziądza. 

Postanowiłem zmienić otoczenie i podjąć nowe wyzwania. Olimpia Grudziądz była najkonkretniejsza w negocjacjach. Prowadziliśmy je już od początku stycznia. Docelowo miałem pojawić się w klubie nieco szybciej, ale ostatecznie jestem tutaj od lutego - mówi Szymon Jarosz, nowy zawodnik grudziądzkiej Olimpii.

ZOBACZ TEŻ - Zbigniew Smółka: Obecnie jesteśmy gotowi na 60 % [AUDIO]

Olimpia w zimowym okienku transferowym postawiła przede wszystkim na pozyskiwanie piłkarzy do linii obrony. Wcześniej umowy z grudziądzkim klubem podpisali Piotr Witasik, Robert Obst oraz Adam Paliwoda - również środkowi defensorzy.

Nie boję się rywalizacji o miejsce w pierwszym składzie. Rywalizacja jest bardzo potrzebna w sporcie - dodaje defensor.

Wywiad z nowym zawodnikiem Olimpii Grudziądz, Szymonem Jaroszem. Posłuchaj:

"Biało-zieloni" po rundzie jesiennej zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Do rozpoczęcia wiosennej części rozgrywek zostało niespełna 20 dni. Grudziądzanie na początek na własnym obiekcie zmierzą się z Motorem Lublin.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Express Biedrzyckiej - Tomasz Siemoniak: Jesteśmy daleko od rozpadu koalicji rządzącej