szkolenie coz

i

Autor: Radio Eska Szkolenie odbędzie się na terenie Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu

Pomoc dla czworonogów

Szukają nowych wolontariuszy. Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu organizuje szkolenie

2023-11-22 10:58

Trwają poszukiwania wolontariuszy do Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu. Wystarczy odrobina wolnego czasu i empatii do psów i kotów. O szczegółach szkolenia piszemy na eska.pl.

Wolontariusze w Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu mile widziani! Schronisko organizuje szkolenie dla osób, które mają odrobinę wolnego czasu i chcą go poświęcić np. na wyprowadzanie piesków na spacer.

Trzeba mieć chęci do pracy ze zwierzętami. Kochać je. Psy i koty z naszego centrum czekają na osoby, które otworzą przed nimi swoje serca - mówi Julia Kwiatkowska, wolontariuszka z COZ w Grudziądzu.

Obecnie trwają zgłoszenia chętnych.

Na stronie Centrum Opieki nad Zwierzętami dostępny jest link z formularzem zgłoszeniowym. W momencie wysłania jesteście już zakwalifikowani na szkolenie - dodaje nasza rozmówczyni.

Wymogiem formalnym uczestnictwa w szkoleniu jest wiek. Żeby zostać wolontariuszem w COZ w Grudziądzu trzeba mieć ukończone 16 lat. Więcej w tym temacie posłuchacie w materiale poniżej:

O szkoleniu wolontariuszy mówi Julia Kwiatkowska z COZ w Grudziądzu. Posłuchaj:

Szkolenie dla przyszłych wolontariuszy zaplanowano na niedzielę (26 listopada).

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Dominika Gwit przeszła ogromną metamorfozę. Jak zmieniała się przez lata?