pilka reczna mks grudziadz

i

Autor: Pixabay Szczypiorniści MKS-u Grudziądz spadli na ostatnie miejsce w tabeli

Szczypiorniści z Grudziądza w trudnej sytuacji. Kolejna porażka w sezonie stała się faktem

2022-04-23 19:13

Szczypiorniści MKS-u Grudziądz ponieśli kolejną porażkę w tym sezonie Ligi Centralnej. Tym razem zespół prowadzony przez trenera Sylwestra Ziółkowskiego przegrał we własnej hali z wiceliderem tabeli, KPR Legionowo 23:32.

Grudziądzanie przed rozpoczęciem sobotniego spotkania z KPR Legionowo zajmowali przedostatnie miejsce w tabeli Ligi Centralnej. Do bezpiecznej pozycji brakowało im sześciu oczek.

Goście z Legionowo (wicelider tabeli) grę prowadzili od samego początku. W efekcie KPR na przerwę schodził przy prowadzeniu 14:11.

Po zmianie stron przewaga przyjezdnych jeszcze bardziej wzrosła. Szczypiorniści z Legionowa powiększyli swój dorobek i pokonali grudziądzan w stosunku 32:32.

Tym samym zespół MKS-u spadł na ostatnie miejsce w tabeli Ligi Centralnej. Zespół trenera Sylwestra Ziółkowskiego wciąż ma sześć oczek straty do bezpiecznego miejsca.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #047 | FAME MMA 14, EUROWIZJA, MATURA, LEWITUJĄCE SAMOCHODY