policja grudziądz

i

Autor: Damian Pieczonka Akcje poszukiwań zaginionych osób w Grudziądzu

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej Moniki z Pisza. Kobieta została odnaleziona w Grudziądzu

2021-06-28 11:15

Policjanci z Grudziądza dziękują mieszkańcom za przekazanie wszelkich informacji, które przyczyniły się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej mieszkanki Pisza. Kobieta została odnaleziona w sobotę, na terenie Grudziądza cała i zdrowa. Niestety tragicznie zakończyły się poszukiwania Sebastiana Spirewskiego. Nadal też nie wiadomo gdzie przebywa Patryk Niklewski.

W sobotę, 26 czerwca funkcjonariusze na podstawie przekazywanych informacji, ustalili prawdopodobne miejsce pobytu zaginionej Moniki Ołdakowskiej – mieszkanki Pisza. Policjanci sprawdzili przekazane informacje, które zostały potwierdzone. Pani Monika została odnaleziona na terenie Grudziądza cała i zdrowa. 31-latka była poszukiwana od 17 czerwca. Wtedy to wyszła z domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną, nie mówiła dokąd idzie, ani kiedy wróci. Ostatni raz widziała była w Grudziądzu. W czwartek 24 czerwca nocowała w hostelu w Grudziądzu.

Zobacz też: Nagrody dla najlepszych przewodników w Grudziądzu i regionie. Komu przyznano wyróżnienia?

Znaleziono ciało Sebastiana

Zakończono także poszukiwania zaginionego Sebastiana Spirewskiego. Policjanci wraz ze strażakami oraz Ochotniczą Grupą Poszukiwawczą „Bizon” „przeczesywali” tereny leśne w okolicach szpitala za zaginionym. Po kilku godzinach poszukiwań odnaleziono ciało. W akcji brało udział łącznie blisko 40 funkcjonariuszy policji, straży pożarnej oraz Ochotniczej Grupy Poszukiwawczej „Bizon” z Solca Kujawskiego. 42-latek w piątek 11 czerwca w godzinach wieczornych ostatni raz był widziany w okolicach szpitala na ulicy Rydygiera. Wcześniej prowadzone czynności nie doprowadziły do odnalezienia zaginionego. Po kilku godzinach sobotnich działań odnaleziono ciało zaginionego, które znajdowało się w kompleksie leśnym kilka kilometrów od grudziądzkiej lecznicy. Na miejscu policjanci wykonywali czynności procesowe pod nadzorem prokuratora. 

Policja nadal poszukuje zaginionego Patryka Niklewskiego

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu w dalszym ciągu poszukują Patryka Niklewskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany w sobotę 13 marca 2021 roku. Funkcjonariusze proszą o pomoc w odnalezieniu 24-latka, mieszkańca Łasina. Około godziny 3.30 uczestniczył w zdarzeniu drogowym w miejscowości Łasin Wybudowanie. Po tym zdarzeniu oddalił się w nieznanym kierunku. Funkcjonariusze apelują do osób, które widziały zaginionego lub posiadają informację o miejscu jego przebywania o pilny kontakt.

  • Rysopis: z wyglądu wiek 20-25 lat,180 cm wzrostu, włosy krótkie.
  • Znaki szczególne: delikatna blizna nad prawym uchem.
  • Ubrany: W chwili zdarzenia ubrany był w odzież roboczą.

Mężczyzna do dnia dzisiejszego nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Dlatego funkcjonariusze ponownie proszą o zwrócenie uwagi na osoby o wskazanym rysopisie i wizerunku. W przypadku napotkania zaginionego proszę poinformować najbliższą jednostkę policji dzwoniąc do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 221/222. Informacje można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 351 lub pod numer alarmowy 112.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl