gkm kibice

i

Autor: Facebook / GKM Grudziądz GKM Grudziądz

Żużel

Szansa na autograf i pamiątkowe zdjęcia. GKM Grudziądz spotka się z kibicami!

2023-12-21 15:17

Z kibicami żużla spotka się „żółto-niebieski” mikołaj. GKM Grudziądz organizuje przedświąteczne spotkanie ze swoimi sympatykami. Do dyspozycji będą także zawodnicy klubu z Hallera 4.

Będzie okazja do wspólnej fotki, autografu, a nawet świątecznych życzeń. GKM Grudziądz organizuje spotkanie z kibicami. Dostępna będzie część kadry zawodniczej oraz klubowi działacze.

Pojawią się Vadim Tarasenko, Kacper Łobodziński oraz Jan Przanowski. Będzie również "żółto-niebieski" mikołaj i jego śnieżynki - mówi Sławomir Henclik z GKM-u Grudziądz.

Działacze „żółto-niebieskich” zapowiadają przy okazji kolejne wydarzenia, na których będzie można spotkać żużlowców GKM-u.

Pojawimy się m.in. w grudziądzkim sztabie WOŚP. W lutym planujemy kolejne spotkanie w Galerii Grudziądzkiej - dodaje pracownik klubu.

Nieco dłużej będzie trzeba poczekać na spotkanie z zawodnikami z zagranicy. Ci do nowego sezonu przygotowują się w rodzimej Australii.

Oni trenują jak na razie na swoim rodzimych torach. Przyjazd do Europy planują w marcu - informuje Sławomir Henclik.

Mówi Sławomir Henclik z GKM-u Grudziądz. Posłuchaj:

Przedświąteczne spotkanie z zawodnikami odbędzie się w Galerii Grudziądzkiej (koło stoiska GKM-u) przy ulicy Konarskiego. Wydarzenie zaplanowano na piątek (22 grudnia) na godzinę 17.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl