koncert

i

Autor: Pexels Święto Województwa z nową lokalizacją w Grudziądzu

Ważne!

Święto Województwa w Grudziądzu. Będą dwa koncerty gwiazd

2024-05-31 0:02

Koncerty z okazji grudziądzkich obchodów Święta Województwa będą miały nową lokalizację. Ze względu na niekorzystne prognozy pogodowe wydarzenie zostało przeniesione z Błoni Nadwiślańskich do Hali Widowiskowo-Sportowej na osiedlu Lotnisko. Organizatorzy poinformowali także, że odbędą się dwa koncerty w pełnej obsadzie.

Koncerty odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej na osiedlu Lotnisko. Organizatorzy poinformowali, że odbędą się dwa wydarzenia w pełnej obsadzie. Pierwsze o 17, a drugie o 20. Wstęp pozostaje wolny, ale trzeba zdobyć bezpłatną wejściówkę w Informacji Turystycznej lub pobrać ze strony www - NA GODZINĘ 17 oraz NA GODZINĘ 20.

Zmiana miejsca organizacji koncertu podyktowana jest niekorzystnymi prognozami pogody (intensywne opady deszczu i burze).

Przypomnijmy - koncert odbędzie się pod hasłem "Przystań wolności". Na scenie zaprezentują się m.in. Natalia Nykiel, Justyna Steczkowska, OSTR, czy też Michał Szpak. Więcej piszemy w poniższym artykule:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl