straz grudziadz

i

Autor: Pixabay Strażacy z Grudziądza

Zapowiedź wydarzenia

Strażacy z Grudziądza organizują piknik dla mieszkańców. W planie sporo atrakcji

2023-09-04 10:30

Na chwilę będzie można wcielić się w rolę ratownika i poczuć się jak na akcji. Grudziądzka komenda organizuje piknik strażacki. Szczegóły na eska.pl.

Strażacy z Grudziądza organizują festyn dla całych rodzin. W planie jest wiele atrakcji. Będzie można m.in. przez kilka chwil poczuć się jak na akcji pożarniczej.

Będzie między innymi pokaz ratownictwa drogowego. Nie zabraknie namiotu dymowego, gdzie mieszkańcy będą mogli wejść i poczuć się w trakcie akcji gaszenia pożaru. To będzie oczywiście bezpieczny, teatralny dym, więc na pewno nikomu nic się nie stanie. Będzie także zjeżdżalnia pneumatyczna, czyli atrakcja dla najmłodszych.

W trakcie pikniku promowane będą również projekty w ramach kolejnej edycji Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego. Prezentujemy je na poniższych grafikach:

czujka gbo

i

Autor: Nadesłane/ PSP w Grudziądzu
boisko gbo

i

Autor: Nadesłane/ PSP w Grudziądzu
O pikniku mówi Radosław Gawrecki, strażak z Grudziądza. Posłuchaj zapowiedzi:

Wydarzenie odbędzie się na placu przy jednostce nr 2 na ulicy Strażackiej (osiedle Rządz). Początek od godziny 16. Wstęp wolny.​

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl

Progów zwalniających jest coraz więcej! Kierowcy wściekli, ZDM zadowolony