straż miejska grudziądz

i

Autor: Straż Miejska w Grudziądzu Straż Miejska w Grudziądzu pomoże kierowcom naładować akumulator

Straż Miejska w Grudziądzu zimą pomaga kierowcom uruchomić silnik. Zadzwoń po pomoc! [WIDEO, AUDIO]

2020-12-16 10:11

Kierowcy, którym zimą auto odmówi posłuszeństwa, nie zostaną sami. Strażnicy z Grudziądza pomogą uruchomić pojazd, jeśli zawiedzie akumulator. Funkcjonariusze są wyposażeni w nowe, specjalne urządzenie, dzięki czemu będą mogli pomóc w tym zakresie mieszkańcom Grudziądza. Wystarczy zadzwonić.

Straż Miejska w Grudziądzu pomaga kierowcom naładować akumulator

Od stanu akumulatora w naszym pojeździe zależy, czy – zwłaszcza teraz, kiedy temperatury są coraz niższe – swobodnie uruchomimy pojazd, czy jednak czekać nas będzie niemiła niespodzianka. Takie widoki coraz częściej zaobserwować można zwłaszcza rankiem. Grudziądzcy kierowcy nie muszą się jednak martwić, że zostaną bez pomocy. Funkcjonariusze Straży Miejskiej przyjadą na miejsce.

Zobacz też: Betlejemskie Światełko Pokoju w Grudziądzu. Nie będzie tradycyjnego rozdawania w centrum miasta

Straż Miejska udziela pomocy przy uruchamianiu silnika

Jeśli nie możemy uruchomić silnika, z pomocą przybędzie patrol grudziądzkiej Straży Miejskiej. Funkcjonariusze, których zadaniem jest służba na rzecz mieszkańców, przyjadą na miejsce i przy pomocy specjalnego, nowego urządzenia, podładują akumulator, udzielając tym samym pomocy. Z prośbą o pomoc w tej sprawie należy dzwonić pod numer alarmowy 986.

Z którą gwiazdą powinnaś spędzać jesienne wieczory?

Pytanie 1 z 6
Twój ulubiony rodzaj filmu?

-Dziś bez problemów. Auto mam garażowane. Ciepły akumulator to podstawa. Niektórzy kierowcy zabierają na noc do domu -mówi jeden z grudziądzkich kierowców.

Strażnicy Miejscy w Grudziądzu są gotowi by przyjechać z pomocą, gdy akumulator w naszym samochodzie odmówi posłuszeństwa. W czasie silnych mrozów zazwyczaj nie brakuje im dodatkowej pracy. Kierowcy pomoc strażników miejskich przyjmują bardzo ciepło. Na szczęście z roku na rok jeździmy lepszymi autami. Niestety na przyjazd strażników trzeba czasem poczekać. Funkcjonariusze są chętni do pomocy ale w czasie wolnym od priorytetowych interwencji.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Karol Piernicki ze Straży Miejskiej o pomocy dla kierowców