kolarstwo grudziadz

i

Autor: Wbtiming Wstępnie na ten rok zaplanowano pięć rund

Startują zapisy do Północnej Ligi MTB XC. Sezon zacznie się w Grudziądzu! [AUDIO]

2021-05-21 19:35

Ruszyły zapisy do pierwszego etapu rywalizacji w ramach Północnej Ligi MTB XC. To już czwarta edycja tych rowerowych zmagań. Organizatorzy do udziału zapraszają wszystkich, bez względu na doświadczenie.

Wracają rowerowe zmagania w ramach Północnej Ligi MTB XC. Inaugurację zaplanowano na 30 maja w Grudziądzu. Start i meta zlokalizowana zostanie na osadzie Grud na osiedlu Strzemięcin.

Cała trasa będzie wiodła przez las "Świętopełka" oraz okoliczne lasy doliny nadwiślańskiej. Przygotowaliśmy liczne elementy techniczne, jest mnóstwo single tracków oraz podjazdów i zjazdów - mówi Radosław Gawrecki, współorganizator ligi.

ZOBACZ TEŻ - Policja w Grudziądzu zachęca do znakowania rowerów. To sposób na odstraszenie złodzieja [AUDIO]

W tym roku trasa pierwszego etapu będzie liczyła nieco ponad 4 km. Uczestnicy przejazdu pokonają ją cztery razy.

W minionych latach bywali uczestnicy, którzy nieco przestraszyli się na początku przygotowanej przez nas trasy. Ale gdy pokonali ją kilka razy podczas zawodów, stwierdzili, że nie jest ona taka ciężka. Dziś zapisują się na kolejne wyścigi i rywalizują z innymi zawodnikami z północnej części Polski - dodaje nasz rozmówca.

Mówi Radosław Gawrecki, współorganizator ligi.

W jaki sposób zapisać się do udziału w lidze?

Zasada jest prosta! Wystarczy wejść na poniższą stronę i się zapisać!

STRONA Z ZAPISAMI

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Super Raport 20.05 (Goście: Jan Strzeżek - Porozumienie, Bartosz Arłukowicz - PO), Sedno Sprawy: Piotr Müller