szpital w grudziądzu

i

Autor: Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu Sprzęt WOŚP w szpitalu w Grudziądzu

Sprzęt WOŚP dla szpitala w Grudziądzu. Pomoc Fundacji również w pandemii [AUDIO, ZDJĘCIA]

2021-01-29 12:22

Od lat gra w Grudziądzu, a jej efekty widać na wielu oddziałach szpitala. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazuje sprzęt do leczenia I diagnostyki. W lecznicy, co roku pojawia się nowa aparatura dzięki zebranym pieniądzom w ramach akcji. Fundacja pomogła również w czasie pandemii.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 29.01.2021

Dla laryngologii I otolaryngologii zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Grudziądz w ostatnich latach zbierał rekordowe sumy pieniędzy. Po ubiegłorocznym finale było to 270 tysięcy złotych. Sprzęt medyczny jaki od Fundacji otrzymała lecznica, był znacznie bardziej kosztowny. Tylko w ciągu minionego roku aparatura pojawiła się na oddziałach udarowym, pulmonologicznym oraz w zakładzie radiologii I diagnostyki obrazowej. Wartość podarowanych urządzeń wynosi 1 176 281,90 złotych.

Zobacz też: Interwencja w sprawie SP 13 w Grudziądzu. Wysłano pismo o odstąpienie od zamiaru likwidacji

Sprzęt WOŚP dla szpitala

Zakład Radiologii Ogólnej i Diagnostyki Obrazowej wzbogacił się w aparat USG oraz aparat RTG, Oddział Udarowy w 2 kardiomonitory, natomiast na Oddział Pulmonologiczny trafił zestaw diagnostyczny typu Lumify. Każdy nowy sprzęt medyczny to kolejne narzędzie do pracy oraz pomoc w diagnozowaniu naszych Pacjentów. Zakup sprzętu dla tych oddziałów zdecydowanie polepszy sytuację oddziałów w polskich szpitalach I pozwoli na szybszą I lepszą diagnostykę nowotworów. 

Sprzęt WOŚP w grudziądzkim szpitalu

O chorobach mówiono w lecznicy całkiem niedawno, podczas Tygodnia Profilaktyki Nowotworów Głowy I Szyi.Wówczas laryngolodzy oraz onkolodzy przekazywali pacjentom oraz również lekarzom pierwszego kontaktu o konieczności wdrożenia pilnej diagnostyki nowotworów głowy i szyi -mówi Izabela Hirsch-Lewandowska ze szpitala w Grudziądzu.

szpital w grudziądzu

i

Autor: Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu Sprzęt WOŚP w szpitalu w Grudziądzu

W tym roku Zespół Ratownictwa Medycznego również będzie zabezpieczał Finał w Grudziądzu, zorganizowany przez Sztab Miejski WOŚP. Ten Finał będzie inny, ale jak zawsze wyjątkowy i grany w szczytnym celu.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!