biblioteka w Grudziądzu

i

Autor: Damian Pieczonka Dwa "Spotkania na żądanie" z autorami w Grudziądzu, jeszcze w październiku

Spotkanie na żądanie w Bibliotece w Grudziądzu. Kolejni autorzy spotkają się z czytelnikami [AUDIO]

2020-10-06 11:12

Najchętniej czytany polski autor książek dla dzieci oraz pisarka, reporterka, autorka bestsellerów będą gośćmi Biblioteki. Grzegorz Kasdepke oraz Magdalena Grzebałkowska spotkają się z czytelnikami w Grudziądzu. To doskonała okazja, by poznać autorów I zadać im nurtujące pytania.

Straż Miejska w Grudziądzu zwraca uwagę na parkujące auta na chodnikach

W poniedziałek, 19 października o godzinie 17, w Klubie Akcent przy ul. Wybickiego odbędzie się spotkanie z Grzegorzem Kasdepke, najchętniej czytanym polskim autorem książek dla dzieci. Niemal wszystkie z jego kilkudziesięciu tytułów uzyskały status bestsellera (m. in. "Kacperiada…" czy "Horror, czyli skąd się biorą dzieci"). Kawaler Orderu Uśmiechu, Ambasador Polszczyzny Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej. Sympatię czytelników łączy z uznaniem krytyków, czego dowodem są najważniejsze nagrody, jakie zdobył za swoją twórczość dla najmłodszych. Jego książki weszły na listę lektur szkolnych, a Fundacja "ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom" uznała "Detektywa Pozytywkę" za jedną z dziesięciu najlepszych książek dla dzieci minionej dekady.

Grzegorz Kasdepke

i

Autor: Kuba Ceran Grzegorz Kasdepke spotka się z czytelnikami w Klubie Akcent w Grudziądzu, 19 października

Kilka dni później, 22 października Magdalena Grzebałkowska spotka się z czytelnikami w filii nr 13. To pisarka i reporterka, autorka bestsellerowych książek: "Ksiądz Paradoks. Biografia Jana Twardowskiego" oraz "Beksińscy. Portret podwójny". Laureatka Nagrody Grand Press oraz Śląskiego Wawrzynu Literackiego. W 2016 roku zdobyła nagrodę Nike Czytelników za książkę "1945. Wojna i pokój". Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.

Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Pytanie 1 z 1
Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?
Barbara Labocha-Zielińska o spotkaniach na żądanie

Biblioteka w Grudziądzu zaprasza pisarzy w ramach projektu “Spotkanie na żądanie -odsłona druga”. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują bezpłatne wejściówki.