Autor: Pexels

Piłka Nożna

Sparingowa wygrana Olimpii Grudziądz! Dwie bramki nowego zawodnika

2024-01-20 14:24

Od wysokiej wygranej 4:0 z Cartusią Kartuzy sparingowe granie rozpoczęła Olimpia Grudziądz. Dwie bramki dla "Biało-zielonych" zdobył sprowadzony zimą ze Znicza Pruszków Szymon Krocz.

Grudziądzanie już do przerwy prowadzili 2:0. Obie bramki - w 21' i 24' minucie zdobył nowy zawodnik Olimpii, Szymon Krocz. 23-letni ofensywny pomocnik, który może występować także jako napastnik na Piłsudskiego 14 trafił zimą ze Znicza Pruszków.

Pozostałe dwa trafienia na boisku w Świeciu "Biało-zieloni" zdobyli po przerwie. Najpierw w 56' minucie golkipera Cartusii pokonał Kostiantyn Czernij. Niespełna 11 minut później wynik na 4:0 ustalił Oskar Sikorski.

Olimpia Grudziądz w pierwszym sparingu w przerwie zimowej pokonała Cartusię Kartuzy 4:0.

Kolejny sparing podopieczni trenera Mariusza Pawlaka rozegrają 24 stycznia w trakcie obozu w Cetniewie. Wówczas grudziądzanie zmierzą się z Gedanią Gdańsk.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl