siatkarze stal

Autor: Nadesłane / KS Stal Grudziądz Siatkarze Stali Grudziądz występują w III lidze

Siatkarze Stali Grudziądz zaczęli nowy sezon w III lidze. Na początek porażka w Toruniu

2022-12-13 1:01

Od porażki nowy sezon w III lidze rozpoczęli siatkarze grudziądzkiej Stali. Podopieczni trenera Jerzego Komorowskiego przegrali na wyjeździe z AZS UMK Toruń 0:3.

Gospodarze z Torunia wyraźną przewagę mieli w pierwszym secie. Akademicy z Grodu Kopernika wygrali 25:13.

W nieco mniejszych rozmiarach grudziądzanie porażkę ponieśli także w drugiej partii poniedziałkowego spotkania. Tym razem AZS UMK wygrał 25:18.

Największe emocje były w secie trzecim. Tutaj o zwycięstwie gospodarzy przesądziła gra na przewagi. Torunianie wygrali ostatecznie 26:24 i w całym meczu 3:0.

Wyniki poszczególnych setów:
  • 25:13
  • 25:18
  • 26:24

Grudziądzanie zajmują obecnie ostatnie miejsce w tabeli. Kolejny mecz Stal zagra 8 stycznia we własnej hali z LZS Dragacz.

Karol Kłos: Młodsi siatkarze mają więcej tytułów ode mnie