Seans filmowy i muzyka na żywo w okolicznościach przyrody. DKF już w piątek!

i

Autor: Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu Spotkanie już 22 lipca w piątek o godzinie 20:30, na terenie CEE

Seans filmowy i muzyka na żywo w okolicznościach przyrody. DKF już w piątek!

2022-07-21 12:23

Dyskusyjny Klub Filmowy to cykliczne spotkania miłośników dobrego kina, których organizatorem jest Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu. Zbliżająca się edycja, będzie miała charakter wakacyjny. Więcej informacji, poniżej.

Kino Leśne w DKF-em, to propozycja od lat ciesząca się zainteresowaniem, nie tylko wśród miłośników kina, ale i tematów przyrodniczych. Wyświetlany na ekranie film, porusza szeroko pojęte tematy natury, ze względu na miejsce, w którym odbywa się wydarzenie. Centrum Edukacji Ekologicznej, to jedno z najbardziej kolorowych miejsc naszego miasta. Zobaczymy tu nie tylko różnego rodzaju rośliny czy domki dla ptaków. Mamy także możliwość do spotkania ze zwierzętami, które zamieszkują obszary Grudziądza.

Piątkowe spotkanie (22.07) przepłynie w przyjemnej atmosferze. Poza samym seansem - tym razem do zobaczenia produkcja o tytule "Pola tętniące życiem", zaplanowano ognisko i pieczenie kiełbasek, a gościem specjalnym będzie Maria Kochańska"MIMOSICA", która zagra na handpanie. Artystka znana jest z telewizyjnego programu talent show. Start już w piątek o godzinie 20:30, na terenie Centrum Edukacji Ekologicznej przy ulicy Nad Torem 1 w Grudziądzu.