Rusza e-kiermasz wydawnictw o Grudziądzu

i

Autor: Paulina Mroczka

Rusza e-kiermasz wydawnictw o Grudziądzu

2020-06-16 23:06

Kiermasz wydawnictw to gratka dla miłośników naszego miasta, pamiątek czy historii. Gadżety związane z Grudziądzem zakupimy online.

Kiermasz wydawnictw o Grudziądzu tradycyjnie, odbywa się dwa razy do roku - jesienią oraz wiosną. W tym przypadku, kolejną edycję należało przełożyć na inny termin. Wydarzenie obecnie jest towarzyszem jednych z najważniejszych wydarzeń w naszym mieście - Dni Grudziądza.

To okazja do nabycia niedostępnych często albumów, pamiątek i innego rodzaju przedmiotów, związanych z naszym miastem. Wydarzenie odbywało się w punkcie Informacji Turystycznej, zlokalizowanym w samym sercu miasta - na Rynku Głównym. W czasie pandemii, atrakcje należało przenieść do sieci.

Przedmioty przeznaczone do nabycia widnieją już na stronie it.gdz.pl. Chęć zakupu, należy zgłosić telefonicznie, bądź za pomocą mediów społecznościowych do Informacji Turystycznej w celu uzgodnienia terminu odebrania gadżetów. Te będą czekały w biurze na Rynku Głównym.

Punkt Informacji Turystycznej czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 - 17:00 oraz w soboty i niedzielę od 10:00 - 14:00.