tramwaje grudziadz

i

Autor: Radio ESKA Ruch tramwajowym miał zostać przywrócony z początkiem sierpnia

Ruch tramwajowy będzie dalej wstrzymany! Przedłużają się prace na torowisku

2022-07-26 15:22

Tramwaje ponownie na trasę miały powrócić od pierwszego sierpnia. Jak poinformował przed kilkoma minutami Wydział Komunikacji Miejskiej w Grudziądzu - ruch tramwajowy wciąż będzie wstrzymany - tym razem do odwołania.

Pierwotnie ruch tramwajowy wstrzymany miał być od 27 czerwca aż do końca lipca. Chodziło wówczas o wyłączenie podstacji trakcyjnej zlokalizowanej na Al. 23 stycznia. Na czas prowadzonych prac - grudziądzki ratusz - uruchomił linię zastępczą AT, która kursuje z Tarpna na Rządz i w przeciwnym kierunku.

Teraz okazuje się, że tramwaje nie pojawią się na trasie od 1 sierpnia. Wydział Komunikacji Miejskiej w Grudziądzu poinformował, że ruch tramwajowy będzie wstrzymany aż do odwołania.

W związku z dalszą realizacją prac w obrębie Starego Miasta i linii tramwajowej przez Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu, ruch tramwajowy zostaje wstrzymany do odwołania - czytamy w komunikacie urzędników.

Przypomnijmy, że od 25 lipca (minionego poniedziałku) nieprzejezdna jest ulica Klasztorna, przez którą poprowadzone jest torowisko.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jak zrobić sylwetkę w 5 minut [FAKE BODY] | ESKA XD - Fit vlog #53